Select All None

Musée de la Poupées

Kinderles 1, woensdag 15.45 uur Lise Nijhof (souffleuse), Eveline Brosens, Heleen Brosens, Esme Hes, Iris Lippmann, Lola Peek, Annabel Peng, Luna Petrovic,…

42 afbeeldingen

Break-Out

Jongens 1, maandag 16.00 uur Noah Adahchour, Birk van den Boom, Joep Singer Joosten, Daniël van Kessel, Tibbe Kuiperi, Julian Lewis, Maksim Milosavljevic, Thijs…

40 afbeeldingen

Expierience

Kinderles 2, donderdag 16.00 uur Amy Berkien, Faye Classen, Noa van Dijk, Marieke Gerritssen, Lot de Jong, Anne- Roos Kennis, Jesmee Ludwig, Jitske Merkens,…

39 afbeeldingen

Inertia Creeps

Jongens 2, maandag 17.00 uur Olivier Agbenou, Yannic van Dijk, Marinus Hondeveld, Julian Lewis, Tom Norbart, Kik Onrust, Hidde Schut, Indy Steemers, Alex…

30 afbeeldingen

Sugarplum

Selectie 1 Louise Adahchour, Sophie van den Broek, Jade van Dam, Laurine van Eldik, Nathalie Holtjer, Juliëtte Mulder ten Kate, Wende Kuiperi, Yinthe Lund,…

46 afbeeldingen

Flash

Jongens 3, maandag 18.00 uur Geano Bernardina, Lasse Delpeut, Jasper Ebbers, Chamillo Hondeveld, Nathan van Helvoirt, Koen Kuijpers, Melle Matser, Levi Meijer,…

37 afbeeldingen

Double-0-7

Kinderles 3, donderdag 17.00 uur Senna Aghalaj, Sam Besseling, Annefloor Boon, Lucilla van Dijk, Kiri Dijkstra, Valerie Hes, Céline Jansen, Jasmijn Klaren, Anna…

45 afbeeldingen

Scene Classique

Klassiek jongeren, woensdag 17.45 uur Floor Bles, Hélène Engberts, Ariane Jacobs, Djoeke Merkens, Lise Nijhof, Siris Perdok, Silke Peters, Athena Potamianos,…

43 afbeeldingen

Save Me

Modern jazz gevorderd, donderdag 18.30 uur Annemare Baars, Floor Bles, Sophie Buurlage, Quirine Donckers, Sandra Dorregeest, Anouk Duits, Monique Duits, Lisa de…

66 afbeeldingen

Back to Black

Jongens 4, maandag 19.00 uur Birthe Kok, Beau Ausems, Koen Falk, Mats van der Graaf, Huub Krabbenborg, Sjoerd Kuiper, Casper Peters Choreografie: Wil Boom…

70 afbeeldingen

Musical Chairs

Modern jazz tieners, vrijdag 18.00 uur Carmen Bakker, Puck van der Borght, Rossa Dijkstra, Laure Noothoven van Goor, Antonia Havelaar, Isa van Helvoirt, Suze…

54 afbeeldingen

On Y Va

Selectie 3 Noa Berndsen, Eva van Dijk, Quirine Donckers, Sandra Dorregeest, Roos Groen, Mina Hondeveld, Aukje Joustra, Deepah Ramautar, Anna Schepers, Floor…

64 afbeeldingen

You or Me

Selectie 2 Sofie Bernards, Militzia Louise Davidson, Hélène Engberts, Arwen Gelderman, Sophie Groeman, Aida Laitervo, Djoeke Merkens, Lola Mesdag, Iris van…

49 afbeeldingen

En Fin

Selectie 1, 2 en 3
Choreografie: Wil Boom Muziek: Boogie Belgique

68 afbeeldingen

Finale

18 afbeeldingen

Facebook

13 afbeeldingen